Atölyeler

- +

aps

“Aynı gökte uçarlar, lakin karganın dünyası başka, şahininki başkadır.”
(Muhammed İkbal)

Yetenek ve becerileri keşfedilmiş, fikir ve benliği güçlü bir genç, kendi kuşağına daha bir güçlü üfler nefesini. Hayat verir, can verir hayata…

Gencin hayata dinamizm katan nefesine ideal diyoruz, yetenek diyor, inanç diyoruz.

Genç, toplumun susuzluktan kurumuş dimağına su olacaktır fikir, düşünce ve yetenekleriyle. Kararan ufkuna cemiyetin yeni bir fecrin ışığını gösterecek; coğrafyamızın susuzluktan çatlayan toprağına âb-ı hayat olacaktır.

BAYGEM olarak böyle bir bilinçle çıktık yola ve yürümeye devam ediyoruz.

Gençlerimizin yeteneklerini keşfetmelerine imkan sağlamak ve aracı olmak istiyoruz. Yeteneklerini düşünceyle, fikirler ve inançla buluşturmalarının yol işaretlerini koyuyoruz.

BAYGEMDE ATÖLYELER ; 
Kültür ve Sanat olmak üzere çift yönlü çalışıyor. Kültür atölyeleriyle, gençlerimizin fikir, düşünce ve hissedişlerine hitâb ederken; sanat atölyeleriyle de sanatsal yeteneklerinin keşfi için sınıflar ve laboratuvarlar açıyoruz. Alanlarında yetenekli hocalarımızla buluşturuyoruz gençlerimizi.

Kültür atölyelerinde; Kur’an’da Sosyal İçerikli Ayetler, Düşünce ve Tevhid Mektebi, Sanat Terapi, İşaret Dili, Kişisel Gelişim, İletişim Becerileri, Psikolojide İnsan’ı Anlamak dersleri verirken;

Sanat atölyelerinde; Karakalem, Mizah / Karikatür, Fotoğrafçılık, Kısa Film, Film Okuma, Kaligrafi ve Resim atölyeleriyle geleceğin sanatçılarını yetiştirme azmindeyiz.

BAYGEM olarak atölye çalışmalarımızda inşasına çabaladığımız genç karganın değil şahinin dünyasına sahip olan gençtir.

“PAYLAŞIMLARIMIZ BİLGİNİN ÖTESİNE GEÇMİŞTİR, ÜRÜNLERİNİ VERMEKTEDİR.”